ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 17234259
nr 1723 4259
MIXED MEDIA
Folcker. Signed, dated - 54, löst blad på pannå. Mixed media, Image dimensions: 28x21,
Folcker. Signerad, daterad - 54, löst blad på pannå. Blandteknik, bildmått: 28x21
600
SEK 300
Monday September 15 2025
at 19:53:58
12/9 02:37:32